• First consultation

200.00
PCs. Add to wishlist
Reviews

Our first meeting will allow us to get acquainted with your problem and together look into the issues that require getting worked on.

Due to the high emotional commitment on my part, the first interview lasts up to two hours and costs aproximately 60 USD.

 • Dziękuję❤️ Czułam się zrozumiana. Mialam poczucie, że rozmawiam z Osobą, która swoje wypowiedzi opiera na doświadczeniu, a nie jedynie książkach. Potrafisz tak mówić, że nawet, gdy się słyszy "ty za nic nie bierzesz odpowiedzialności", nie da się na Ciebie obrazić. Ważny był też temat mojej relacji z Córką. Ponadto otrzymałam informacje o mojej Rodzinie. Zmieniają one obraz mojego Rodzeństwa na lepszy, a tym samym wpływają na lepsze relacje z Nimi. Potwierdzają też moje zdanie o Mamie, w które trudno mi było do końca uwierzyć, bo całe życie kreowała się na ofiarę i świętą. No i mnie. Patrząc na moje życie "zadziorna" pasuje idealnie, choć nikt dotąd tak mnie nie określił. Cena jak najbardziej adekwatna do usługi.
  Marta (2022-04-19)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Cudowny człowiek, z ogromna wiedzą, niespotykaną empatią, wrażliwością. Pierwszy raz w życiu, poczułam, że ktoś naprawdę mnie rozumie. Uczęszczam do Pawła na konsultacje od 5 miesięcy i widzę ogromne zmiany, moje podejście do niektórych sytuacji zmienia się, staje się silniejszą osobą. Uświadomił mi gdzie jest problem, na wiele spraw patrzę zupełnie inaczej, zmieniam swoje myślenie i nastawienie, dzięki czemu jest mi łatwiej (nie wiedziałam, że tak można 😁) analizuje, tłumaczy krok po kroku jak robić aby było lepiej 😊. Z każdego spotkania wynoszę coś nowego, czuje się silniejsza. Dziękuje Pawłowi za to wszystko ❤️ Jestem ogromnie wdzięczna za jego wsparcie. Dziękuje losowi, ze mogłam poznać takiego człowieka. Z czystym sercem polecam ❤️
  J. (2022-04-18)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Bardzo profesjonalny i mądry człowiek. Pawle dziękuję za naszą rozmowę która wniosła wiele do spojrzenia na mój problem i pozwoliła uwierzyć że mogę ruszyć dalej i znów cieszyć się życiem. Jestem wdzięczna za tę pozytywną energię i wsparcie i czuję że to działa że można przejść przez toksyczne błoto do czystego i jasnego miejsca i się już nie odwracać. Bardzo dziękuję
  Julia Kowalczyk (2022-03-09)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The