• First consultation

Wykupuję dostęp na:
Dokładam się do projektu - niezależny dziennikarz śledczy
147.00
PCs. Add to wishlist
Reviews
The Availability Of 99 PCs.

Our first meeting will allow us to get acquainted with your problem and together look into the issues that require getting worked on.

Due to the high emotional commitment on my part, the first interview lasts up to two hours and costs aproximately 60 USD.

  • To miejsce spotkań z Pawłem jako charyzmatycznym prowadzącym osób o podobnych zawirowaniach życiowych, choć na różnych etapach życia i tym samym zróżnicowanej świadomości na temat zmagań z partnerami o narcystycznych zaburzeniach osobowości. Regularna cotygodniowa wymiana poglądów, wiedzy i refleksji, rozmowa o emocjach są bardzo pomocne w samodoskonaleniu się każdego z uczestników, znajdowaniu jak najlepszego kierunku dalszego działania w prywatnym życiu i chronieniu siebie i bliskich. Pozwala na znalezienie zrozumienia, jakiego częstokroć nie jest w stanie dać nawet przyjaciel, jeśli nie miał do czynienia z narcyzami. Sam Paweł trafnie podpowiada każdemu z uczestników wątki wymagające większej uwagi i zastanowienia, by wciąż udoskonalać siebie i jakość swojego życia. Czekam z niecierpliwością na kolejne spotkania z coraz bliższymi mi osobami.
    Agata B. (2022-07-07)
    The Whole Thing
    The Functionality Of The
    Price
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The