• How to settle and keep firm strong personal boundaries

199.00 -25% 149.25
By the end of the promotion left :
PCs. Add to wishlist
Reviews
Shipping within Right away
The Availability Of 4 PCs.

Our first meeting will allow us to get acquainted with your problem and together look into the issues that require getting worked on.

Due to the high emotional commitment on my part, the first interview lasts up to two hours and costs aproximately 60 USD.

 • Uprzedzam - tego materiału nie słucha się jeden raz, ale wraca do niego i wraca. Przy każdym przesłuchaniu przychodzi zrozumienie tego, co nas spotkało w kontaktach z osobą z zaburzeniami osobowości o charakterze narcystycznym. Ono jest bardzo ważne. Co więcej, przychodzi też wiedza jak przestać zasilać narcyza swoją energią życiową, której mamy przecież ograniczone pokłady i jak go 'oswoić' na ile to możliwe, by bać się coraz mniej spotkania z nim. Ta wiedza jest do wykorzystania nie tylko przez Ciebie., ale i członków Twojej rodziny, w tym dzieci, którzy siłą rzeczy są uwikłani w konflikt z narcyzem. Szczerze polecam!
  Agata B. (2022-05-25)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Co do zakupu, to jestem bardzo zadowolona. W nagraniu jest zawarta bardzo duża porcja wiedzy dla mnie, wiele razy je odsłuchiwałam i cały czas do niego wracam. Wiedza w nim zawarta jest mi przydatna, ponieważ odkryłam jakiś czas temu u siebie w pracy kolegę, z którym pracuję od kilku lat, takie właśnie zachowania narcystyczne i nie wiedziałam, jak sobie z nim poradzić. Od jakiegoś czasu zaczęłam pracować nad sobą i teraz jest już lepiej, ale ciągle jestem w procesie :)
  Andżelika G (2022-03-25)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Chciałbym wypowiedzieć swoją opinię na temat zakupionego przeze mnie materiału na temat stawiania granic . Jest to bardzo wartościowe opracowanie, po które warto sięgać za każdym razem kiedy masz wątpliwości, ogromne wsparcie duchowe. Bardzo polecam !!! Panie Pawle po parokrotnym przesłuchaniu tego opracowania mam wrażenie że Pan krok w krok podążał za mną i za moim życiem i widział moje błędy życiowe. Myślę że zapoznałam się ze wszystkimi Pana opracowaniami w formie filmików. Bardzo chętnie zakupię kolejne pogłębione wykłady i wszystkim polecam. Panu udało się czytać moje życie. Pozdrawiam z wielkim szacunkiem Anna!!!!!!
  Anna Słomka (2022-02-22)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Dobry wieczór.
  Chciałam Ci serdecznie podziękować za podkast.
  Wiedziałam już, że kieruje mną lęk przed odrzuceniem i że mam zbyt dużą neurotyczną wręcz empatię ,która wiecznie prowadzi mnie do ruiny na wielu płaszczyznach ,ale dopiero połączenie tych dwóch pokazało mi jaki mechanizm jest tego przyczyną czyli najpierw empatią zapalam się w polu widzenia narcyza a później robię wszystko czego on chce bo boję się odrzucenia.
  Jedne z lepiej wydanych pieniędzy w moim życiu to zakup tego właśnie podkastu.
  Bardzo Ci za to dziękuję i życzę wszystkiego co najlepsze.🤚
  Pozdrawiam.
  Barbara S. (2022-02-22)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Bardzo ciekawy materiał.Dał mi wiele do przeanalizowania swojego podejścia do życia i ludzi. Nagranie Pawła uświadomiło mi co robię i dlaczego tak się dzieje, że ciągle spotykam się z brakiem szacunku dla mojej osoby. A co najważniejsze dostałam odpowiedzi na swoje pytania, które zadawałam sobie latami i nie znałam na nie odpowiedzi.Teraz wiem jak stawiać granicę żeby mnie nikt już nigdy nie skrzywdził.Dziękuje Ci Paweł za to ,że jesteś i pomagasz ludziom wyjść z chorych leków ich umysłysłów..
  Marzenakar69 (2021-11-13)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The