• Metaphysics - Local memory - how emotions anchor in our surroundings.

Szkolenie z konsultacj
Dokładam się do projektu - niezależny dziennikarz śledczy
849.15
By the end of the promotion left :
PCs. Add to wishlist
Reviews
Shipping within Right away
The Availability Of 7 PCs.
 • Niezależnie od etapu zmagań z osobą z narcystycznymi zaburzeniami osobowości, na jakim się znajdujesz, w tym materiale znajdziesz zarówno wskazówki natury ogólnej, jak i podpowiedzi szczegółowych rozwiązań. Konflikt z narcyzem zazwyczaj jest wielotorowy, toczy się w sprawach cywilnych, rodzinnych i karnych, a Paweł porusza te jego aspekty. Bazuje przy tym na swoim wieloletnim doświadczeniu w potyczkach, żeby nie powiedzieć wojnach z narcyzami. Nie ma nic cenniejszego niż tego rodzaju wiedza, pokazująca ich mechanizmy działania i możliwe sposoby obrony przed nimi, a czasem również ataku, gdy Twoje prawa są permanentnie łamane. Większości tych wskazówek nie usłyszysz od swojego pełnomocnika, który skupia się na sprawach znajdujących się już w sądzie, a przy tym najczęściej nie zna się na tym zaburzeniu osobowości. Paweł podpowiada jak działać w codziennym życiu i w toku postępowań przed organami ścigania czy wymiaru sprawiedliwości, ale też czego się wystrzegać. Bezcenna wiedza !
  Agata B. (2022-05-23)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Każdy z Nas ma swoje piekło stworzone przez chorą rzeczywistość narcyza .Uczestnicząc w tym szkoleniu zdałam sobie sprawę, że nie tylko mnie to spotkało i wsparcie ze strony grupy było bardzo budujące... Szkolenie ,które prowadzi Paweł jest inwestycją we własny rozwój osobisty w walce z tak trudnym przeciwnikiem jakim jest narcyz. Wiedza oparta na własnych doświadczeniach jest jedną z cenniejszych jakie można dostać od drugiego człowieka. Nie nauczysz się tego czytając suche fakty. Dla mnie kontakt z Pawłem był kolejnym krokiem do wolności. Dużo cennych uwag i narzędzi, które mogę zastosować w przyszłości .Szczegóły, których bym nie zauważyła sama. Jeśli wiesz już ,że jesteś gotowy\gotowa na zmianę w swoim życiu. Jeśli marzysz o wolności i spokoju...nie czekaj !Walcz! Paweł pokaże Ci drogę. Reszta w Twoich rękach...
  Karolina B. (2022-05-21)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Paweł jest osobą bardzo kompetentną i podaje wiarygodne informacje poparte własnym doświadczeniem. Angażuje się w udzielaniu informacji i chętnie odpowiada na pytania, czynnie próbuje pomóc. Szkolenie pomocne, a nawet bardzo pomocne dla osób które planują albo nie mają wyjścia do rozwiązania swojego problemu w sądzie. Dużo ważnych informacji, które oszczędzą wiele stresu. Polecam bo łatwiej jest przy tak trudnych zakłamanych sprawach uzyskać oparcie w doświadczeniu innej osoby.
  Iwona (2022-05-20)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Paweł wie o czym mówi. Swoje warsztaty opiera nie tylko na doświadczeniu własnym, ale też ludzi, którym pomaga. Jest bardzo dobrze przygotowany. Przekazuje dużo praktycznej wiedzy. Nie straciłam ani chwili, a warsztaty trwały w sumie 6 godzin. Dziękuję Ci Pawle. Twoje zaangażowanie i postawa dały mi bardzo dużo siły do kolejnych bitew z narcyzem.
  Emilia S. (2022-05-20)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Ciekawe spostrzezenia na bazie wlasnych doświadczeń. Żadnego nabijania w butelkę. Obnażenie trudnego tematu - działań osób narcystycznych. Nie da sie przed nimi zabezpieczyć ale można radzic sobie nawet z granatem. Paweł to pokazuje.
  Milena W. (2022-05-19)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
 • Similar products