• Mentoring

Rozwiązywanie problemów to moja specjalność, pozwól, że zajmę się Twoimi. 

Niniejsza oferta jest skierowana do najbardziej wymagających, a zarazem najbardziej otwartych na wprowadzenie trwałych zmian do swojego życia. Wiem jak czasami ciężko jest ruszyć z miejsca i zawalczyć o siebie, wiem co to znaczy leżeć i nie wstawać z łóżka przez pół roku pod rząd i wiem co to znaczy nie chcieć po prostu żyć. Dziś jako Twój mentor, jako latarnia wskazująca Ci właściwą dla Ciebie drogę do podążania, jestem dla Ciebie dostępny przez cały rok, przez 365 dni, gdzie na bieżąco pomagam Ci w strategicznym, układaniu spraw bieżących od życia osobistego po duchowe.

Wszystkie konsultacje są chronione tajemnicą dziennikarską.Zyskujesz:

  • moje bogate doświadczenie życiowe,
  • metody na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami,
  • narzędzia do ochrony przed toksycznymi relacjami,
  • wsparcie na lata,

 

Ode mnie dowiesz się jak:

  • wyeliminować wewnętrznego sabotażystę,
  • świadomie obserwować siebie by nie doszło do powrotów destrukcyjnych zachowań,
  • odciąć się od toksycznych relacji i sytuacji raz na zawsze,

 

image

 

image

 

image

Konto do wpłaty jeżeli nie chcesz dokonać zakupu online mBank: 89 1140 2004 0000 3502 7963 3705 tytułem "mentoring - 12 miesięcy"

Konsultacje prowadzę na żywo w Szczecinie oraz online poprzez whatsapp, skype lub zoom. Pamiętaj proszę, że mimo mojego bardzo bogatego doświadczenia życiowego co pozwoliło mi mieć nieprzeciętny wgląd w rzeczywistość, dzięki czemu jestem w stanie pokazać Ci szerokie spektrum możliwości, to jestem osobą bez jakiegokolwiek wykształcenia kierunkowego. Nie jestem terapeutą, psychologiem, czy psychiatrą i nie jestem również prawnikiem. Swoją wiedzą przekazuję Tobie w oparciu o wnioski jakie wyciągnąłem z szeregu lekcji jakimi życie mnie doświadczyło. Wiedz proszę, że służę Ci pomocą i wsparciem ale ważne jest byś miał świadomość tego, że moje usługi nie mogą być traktowane w kategorii doradztwa. Natomiast bardzo chętnie i w pełni zaangażuję się dla Ciebie poprzez partycypacyjne tworzenie strategii rozwiązywania wszelkich Twoich problemów.

image